"Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko co tylko zapragną"
(Jean Cocteau)

Przedszkole „Zaczarowany Ołówek” to miejsce aktywnego rozwoju dzieci, ich osobowości, umiejętności oraz pasji. Wspierania naturalnej skłonności do twórczego działania i wyrażania siebie. Budowania wiary we własne siły i możliwości.
Nasze przedszkole ma charakter kameralny. Małe grupy, profesjonalna opieka i przyjazna atmosfera sprzyjają adaptacji dziecka do nowego środowiska. Piękny, duży, pełen zieleni ogród to nasz plac zabaw i plenerowa pracownia.
Doceniając znaczenie kultury osobistej w procesie budowania pozytywnych relacji międzyludzkich uważamy, że nauka dobrych manier to inwestycja w przyszłość małego człowieka. Wczesna edukacja w tym zakresie sprzyja tworzeniu pozytywnych wzorców i nawyków w kontaktach społecznych.